17. januára 2014

Dňa 17:35 by Unknown v ,    1 komentár

 Veľmi veľa žien, ale i mužov sa trápi s unavenými, opuchnutými či tmavými kruhmi pod očami. Veľa z nás trávi veľa času pri počítačoch, alebo i dlho do noci študuje.... a tak sa to prejaví práve unavenými a začervenanými očami. V dôsledku toho skúšame rôzne krémy, očné gély, ktoré nám zaťažujú peňaženky a zväčša ani nefungujú... Preto som veľmi rada, že sa s vami môžem podeliť o tento "prírodný produkt", ktorý je cenovo dostupný a ktorý rýchlo viditeľne redukuje tmavé kruhy pod očami a zmenšuje opuchy ...že o čom to stále hovorím? O ČAJOVÝCH VRECÚŠKACH! Áno, čítate správne :) 


Ak chcete riešiť tmavé kruhy pod očami, tento staromódny liek proste nemôžete poraziť. 
Kofeín v čaji pomáha zmenšiť drobné cievy v koži, teda oblasť pod očami bude vyzerať svetlejšie a jasnejšie. 
Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, ponorte čajové vrecká do horúcej vody, vymačkajte a potom dajte odpočívať do chladničky - studené vrecká znížia zápal, takže vaše očí budú čerstvejšie a menej unavené.
Ak máte opuchy a vačky, ktoré sú výraznejšie ako tmavé kruhy pod očami, plátky studenej uhorky pomôžu znížiť opuch.
Zelený čaj obsahuje kyselinu trieslovú, ktorá pôsobí sťahujúco pri pôsobení na kožu a tak pomáha znížiť opuchy.POTREBUJEME:
- 2 vrecúška zeleného čaju
- pohár horúcej vody
- malý tanierik

POSTUP:
1. Obe vrecúška vložte na 3-5 minút do šálky s horúcou vodou.
2. Vrecká vyberte a položte na tanierik, ten vložte na 20 - 30 minút do chladničky. Vy zatiaľ môžete relaxovať a popíjať čajík, ktorá Vám zostal v šálke :)
3. Vyberte vrecka z chladničky a jemne vymačkajte.
4. Ľahnite si a položte si vrecká na oči. Nechajte ich pôsobiť 15- 30 minút.

Môžete opakovať každý deň, raz do týždňa, raz do mesiaca, skrátka ako často chcete. Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov  je potrebné túto kúru urobiť aspoň raz do týždňa.
Reakcie:

1 komentár:

  1. jeeeeeee, to je přesně můj problém, takže příště až si udělám čaj, hned budu vědět co s pytlíkem :D díky za tip ;)

    OdpovedaťOdstrániť