8. apríla 2014

Dňa 13:18 by Unknown v , ,    10 komentáre
Och, na našu svadbu sa pripravujeme už 10 mesiacov, znie to neuveriteľne, naozaj.. Pomaly sa nám všetko kompletizuje, krôčik po krôčiku a už máme v dohľade aj vytúžený deň :) V podstate môžeme v kľude povedať, že dolaďujeme posledné detaily. No, ale nebudem v tomto článku rozprávať o všetkom, to postupne príde :) Dnes sa s Vami s radosťou podelím o naše svadobné pozvánky a RSVP karty.

Všetku grafiku som si navrhovala sama, zvolila som čierno-bielu kombináciu s troškou limetkovej farby. Presne takéto som chcela od začiatku, takže ako som spomenula, navrhla som si ich, dala si ich vytlačiť a narezať, objednala stužku...

Takže nejak takto to vyzeralo na začiatku. Trvalo to dobré 3 hodinky dať to všetko dokopy, našťastie mi maminka pomáhala, takže to išlo celkom dobre :)

Výsledok je takýto :) Celý tento "balíček" dostali naši hostia.Začnem RSVP kartou, ktorá nie je na Slovensku veľmi známa, ale verím, že je to jasné.. RSVP je skratka francúzskej vety „Répondez, s'il vous plaît“ a znamená "Odpovedzte prosím", v zahraničí je to bežná súčasť pozvánky :) A mne sa to veľmi páči, posúva to úroveň a vážnosť svadby o stupienok vyššie. Ja to vnímam veľmi elegantne :) K RSVP karte sme prikladali aj obálky s našou adresou a známkou, aby sme tak nezaťažovali našich hostí..Keď už som spomenula obálky, tak všetko - pozvánka, RSVP karta a obálka so spätnou adresou boli vložené v tejto veľkej obálke, tá je zvnútra vystlaná čiernym papierom a na zadnú časť obálky sme si dali vytlačiť odosielateľov, teda nás, mňa a môjho snúbenca :)


Pozvánku sme skladali z 3, vlastne ak rátam limetovú stuhu tak zo 4 častí. Všetko sme lepili ručne. Cez celú pozvánku ide zelená limetová stuha a na prednej strane je nalepená pozvánka. (Asi neuveríte ale po tomto písme som pátrala asi 6 hodín v kuse, ale našla som ho :))


Na zadnej strane je (ja to volám) "logo" z našich iniciálok. Toto logo ešte na svadbe bude vidieť :)


Článok o svadobných pozvánkach som už pridala pred nejakým časom, prečítať si ho môžete tu.

xo

Reakcie:

10 komentárov:

 1. Veľmi elegantné a aj prakticky domyslené :).
  Jediné, čo mi tam zarezonovalo, je ten čierny podklad, i keď robí krásny kontrast, na mňa príliš tmavý pre túto udalosť.
  Veľa šťastia a radosti pri príprave vášho dňa :) Gabi

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Z celého srdca ďakujeme :) Ja už roky túžim po čierno-bielej kombinácií, ich kombinácia pre mňa znamená čistú eleganciu :) No samozrejme, nemôže sa každému páčiť to isté :) Ďakujem za Váš komentár :)

   Odstrániť
 2. veľmi pekné, páči sa mi kombinácia farieb - nie je tradičná, ale veľmi pekná, podľa mňa to len vyzdvihuje výnimočnosť :) a tiež aj RSVP karty sú skvelé, držím palce, nech vám všetko vyjde! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Nádherné, obdivuji, že pozvánky jsou vlastnoručně dělané, to je potom to pravé kouzlo. :) Přeji hodně štěstí a doufám, že se dočkáme fotek ze svatby. ;)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Z celého srdca ďakujeme :) Určite sa podelíme aj o fotky a veľmi radi <3

   Odstrániť
 4. Velmi vám to prajem, nech ste stastni!
  Tie pozvanky su kraaasne & take handmade :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ahoj,pozvanky su krasne,mozes mi prosim prezradit aky je to typ pisma? Dakujem :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Samozrejme! Je to Burgues Script - to ozdobné písmo, ale ak chceš, aby písalo aj tie ozdobné "glyphs" tak potom je dobré text vytvárať v Adobe Illustrator, glyphs si môžeš pridávať ručne, takže si sama určíš ako veľmi bude text ozdobený. Pre upresnenie posielam link na obrázok: http://www-static.weddingbee.com/wp-content/uploads/2009/07/29/52.jpg

   Odstrániť